Присоединяйся к FCIM

Пресс-служба ПФЛ отметила трансферы Ильичевца

30-01-2017 09:58

Пресс-служба ПФЛ отметила трансферы Ильичевца

Пресс-служба ПФЛ составила рейтинг трансферов, которые состоялись в январе 2017 года в Первой и Второй лигах. В топ-10 этого реестра попали и переходы, инициированные «Ильичевцем».

10 місце – Іван Янаков

Змінив друголіговий «Іллічівець-2» на першолігову «Полтаву»

Почнемо наш рейтинг із швидкого, настирного атакувального півзахисника Янакова. Восени він виступав за резерв «Іллічівця» й здорово проявив себе у другій лізі, в 11 матчах відзначившись 6 голами й 6 результативними передачами. Іван заслужив спробувати себе на вищому рівні, тож до кінця сезону гратиме в оренді в першій лізі разом із захисником Сергієм Приходьком та півзахисником Олександром Лучиком. Для 22-річного результативного гравця – це шанс проявити себе й, можливо, заслужити повернення вже в основний склад маріупольського клубу.

8 місце – Олександр Мігунов

Змінив «Шахтар» U-21 на першоліговий «Іллічівець»

Мігунов – не новачок у Маріуполі, він минулого сезону був основним гравцем «Іллічівця», відігравши 28 матчів і забивши 2 м’ячі. Цього сезону був повернутий у «Шахтар», але підтримував форму в молодіжній першості (17 матчів, 2 голи). Ясна річ, для 22-річного гравця, який може зіграти лівого захисника чи півзахисника, більш бажана ігрова практика в першій лізі. Мігунов – один із досить перспективних гравців, свого часу був у заявці «Дніпра», який пробивався в фінал Ліги Європи. Безсумнівно, під керівництвом такого досвідченого тренера, як Севідов, Олександр зможе прогресувати. Ця оренда має піти йому на користь.

4 місце – Артур Новотрясов

Змінив прем’єр-лігові «Карпати» на першоліговий «Іллічівець»

24-річний вихованець кримського футболу – не новачок у першій лізі, так само, як Севідов – не новий для нього спеціаліст. Новотрясов чудово знає вимоги цього тренера й має достатньо мотивації після не надто успішного останнього часу у львівському клубі. Запрошуючи гравця його таланту та статусу, «Іллічівець» сподівається наситити оборону й зняти питання по проблемних точках. Сам Артур отримує шанс проявити себе, здобути титул і заявити про свою готовність до нового етапу кар’єри. До кінця сезону у нього буде шанс проявити свої найліпші якості в Маріуполі.

2 місце – Сергій Яворський

Змінив вищоліговий «Тобол» (Казахстан) на першоліговий «Іллічівець»

Яворський уже втретє переходить у маріупольський клуб. До цього вихованець донецького футболу встиг пограти в «Олімпіку», «Іллічівці», казахстанському «Тоболі». За приазовців провів 126 матчів, забивши 5 м’ячів. Що цікаво, в минулому десятилітті уже вигравав з маріупольцями першу лігу. 27-річний захисник з задатками універсалізму може вже зараз посилити оборону лідерів і заграти на тому рівні, який потрібен для вирішення завдань «Іллічівця».

Пресс-центр ФК «Ильичевец» по материал официального сайта ПФЛ

Новости

Команда

Матчи

Клуб

Пользователю